تبلیغات
زندگی به سبک نتورک مارکتینگ (بازاریابی شبکه ای)
 
 
 


نحوه استعلام مجوز شرکت های فعال در زمینه ی بازاریابی شبکه ای

در کشور عزیزمان تا به امروز (اردیبهشت 95) حدودا پانزده شرکت موفق شده اند مجوز رسمی فعالیت در زمینه بازاریابی شبکه ای را کسب کنند. جهت استعلام قانونی و مجاز بودن فعالیت هر شرکتی در زمینه بازاریابی شبکه ای می توانید از طریق یکی از روش های زیر اقدام نمایید:
1. مراجعه به سایت ایران هشدار (iranhoshdar.ir): سایت پلیس آگاهی که اطلاعات جامعی راجب شرکت ها از جمله نام مدیر عامل شرکت، شماره مجوز، تاریخ تمدید مجوز، آدرس سایت شرکت، تعداد اخطارها و تعلیق های دریافتی، کالاهای تایید شده شرکت، شعب شرکت در سطح کشور، آدرس و تلفن دفتر مرکزی می باشد


2. مراجعه به سایت نتورک مارکتینگ وزارت صنعت و معدن (networkmarketing.mimt.gov.ir): سایتی با دامنه دولتی (gov.ir) که شامل مدیر عامل شرکت، شماره مجوز، تاریخ تمدید مجوز، آدرس سایت شرکت، کالاهای تایید شده شرکت، شعب شرکت در سطح کشور، آدرس و تلفن دفتر مرکزی می باشد. همچنین بخش نامه هاو اطاعیه های مرکز امور اصناف و بازرگانان ایران را می توانید در این سایت مشاهده نمایید. علاوه بر اینها فرم ها و مدارک لازم جهت کسانی که علاقمند به سرمایه گذاری و تاسیس شرکتهای بازاریابی شبکه ای و کسب مجوز می باشند نیز در این سایت در اختیار بازدید کنندگان قرار گرفته است. 


3. ارسال نام شرکت بصورت پیامک به شماره 30006082 و دریافت پاسخ


جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید. ما به شما کمک می کنیم تا صاحب کسب و کار خود شوید. 
شماره تماس: 09307584802

آخرین مطالب

» تبلیغات و اطلاع رسانی ( سه شنبه 22 تیر 1395 )